neděle 29. dubna 2018

#dosvatbyzakocku BŘEZEN a DUBEN

Ano, ano...jsem ostuda. Slíbila jsem, že tu budu psát každý měsíc, ale já to prostě nedávám. Tolik povinností na mojí hlavu, takže jsem ráda, že jsem alespoň online na sociálních sítích. Takže doufám, že mi odpouštíte moji mírnou aktivitu na blogu :-)! 

Určitě vás zajímá jak si vedu s akcí #dosvatbyzakocku :-)!

Svatba tu je za necelé 2 měsíce (sakra, to tak utíká...). Splnila jsem si jeden důležitý cíl a to být opět na své předtěhotenské váze. Má postava už nebude taková jako dřív, ale s tím jsem se už smířila. Předtím jsem byla trenérka na plný úvazek. Pracovala denně, přecvičovala skupinové lekce a jela své tréninky. Takže postavička byla dokonala. (Je paradox, že jsem v té době nebyla teda moc spokojená). 

Být mámou mě naučilo hodně věcí a hlavně především to, že já v mém životě už nejsem na prvním místě. Teď jsem ráda, že se ke cvičení dostanu alespoň 2-3x týdně. Strava je pro mě pořád velice důležitá a hlavně mě to baví. Ale rozhodně se netrápím, když si dopřeji něco dobrého a nebo na víkend trošku ujedu. Všechno je stejnak v hlavě. Pokud bych se neustále trápila, že jsem snědla něco špatného a nebo o něco víc, než bych měla, byla bych hrozně nešťastná. A že jsem tyto stavy už zažila.A já jsem šťastná a to opravdu! Kašlu na to, že moje postava není tak pevná, dokonalá...Já se cítím dobře. Samozřejmě jako každá žena na sobě vidím dost nedostatků a mým cílem je na nich neustále pracovat. Ale nikam nechvátám..mám na to "celý život" :-).
Naučila jsem se milovat sebe...Být vděčná za každý gram, který zmizí. Jsem nadšená, když na sebe obleču něco, co mi bylo těsné či malé. Hned mám motivaci k tomu, abych na sobě nadále pracovala. A je mi fuk, že to není za týden...tohle prostě trvá. A tělo si toho opravdu váží. Vidí, že nejsem na sebe zlá, nedržím drastické diety či jiné nesmysly. Užívá si to se mnou :-)! 

Od ledna 4,5 kg dole!  Svatební šaty už budou sedět o něco líp :-)! 


Půl roku po porodu / dnes

Všichni máme nějaké ty nedostatky...důležité je, aby jste se i s nimi měli rádi <3!