čtvrtek 4. ledna 2018

#dosvatbyzakocku LEDEN

Rok 2017 utekl jako voda...byl veselý, ale zároveň i smutný, takže se upřímně moc těším na tento rok.
Nejdůležitější je pro mě momentálně hlavně SVATBA!! Zatím je to pro mě pořád nepředstavitelné...ale, já se budu VDÁVAT!! 

Svatba je pro mě velká motivace, hlavně v tom na sobě pořádně zamakat. Upřímně, nepatřím mezi ty šťastné ženy, které po porodu se rychle vrátí na svojí původní váhu. Ono přibrat v těhu 23kg není jen tak :-). V minulém roce jsem se pokoušela dost, ale také často zklamala sama sebe.
Mít dítě je velká "povinnost", takže někdy prostě nebylo na stravu čas. Takže se mi tohle období "změn" a "selhání" dost střídalo.
Hlavně bylo důležité si v hlavě srovnat pár věcí, nebýt ze sebe nešťastná a začít se mít zase ráda...

 Ale naštěstí už to nebude taková velká práce :-). Nahoře je "pouze" 4kg čistého tuku :D ...a to dám! 

Jako další motivaci jsem se rozhodla, že vás budu každý měsíc informovat jak na tom jsem. Budu upřímná a hlavně aktivní :-). (Trošku to tu zanedbávala :-))Momentálně jsme nový rok začali doma menší očistou a to od masa. Rozhodli jsme se, že si trošku potřebujeme po Vánocích od něho odpočinout. A sami to určitě znáte...čeho je moc, toho je příliš.
Aby to nebyl až tak razantní krok, domluvili jsme se, že budeme jíst alespoň ryby a to tak 2-3x týdně.Musím říct, že já jsem z toho maximálně nadšená. Bezmasá jídla mi chutnají a o bílkoviny strach nemám. Hodně mi pomáhá protein, kterého jsme si objednali dostatek :-).Takže jsem zvědavá za měsíc, jak se budu cítit a jestli maso budu zase vyhledávat.

Nezačala jsem hned nějakou krutou dietou...hlídám si hlavně pravidelnost, pestrost a makroživiny ve stravě, tak aby tělo bylo spokojené. Není správný krok začít hned takhle zle...chce to hlavně přemýšlet. Pomalu nasazovat, měnit a užívat si to. Dělat to s radostí! Do ničeho se nenutit, protože vaše tělo to hned pozná...a to pak je mnoho lidí zklamaných. Tím pádem tohle všechno rychle končí.

Vaše tělo je odrazem vaší hlavy...A pokud vaše hlava moc přemýšlí, nutí vás neustále na váhu a být na sebe zlí, tak tělo nereaguje...

Pro nabuzení těla jsem si pořídila multivitamíny, které mi zaručí, abych něčeho nebylo nedostatek.
Leden je hlavně taková očista, od přežírání se, cukru a lenošení :-). 

Pohyb jsem nijak zatím neměnila, časté procházky s kočárkem, k tomu si lehce venku zacvičím (výpady, dřepy, kliky o lavičku atd.) a doma si jedu to svoje lážo plážo :). Ale v tomhle trošku přitvrdím!Každopádně....do svatby zbývá pouze 6 měsíců!!!!

Držte mi palce, ať jsem se svojí postavou spokojenější a ať si mohu dovolit mé vysněné svatební šaty :-)!

Nashle příští měsíc! <3

SLEDUJTE HASTAG #dosvatbyzakocku NA INSTAGRAMU....