úterý 13. října 2015

Tip na nákupy

Tento rok je pro mě plný úžasných změn.....

Blíží se konec prvního měsíce mého podnikání. Jsem mile utahaná, hlavu plnou povinností, starostí, ale vše je myšleno jedině pozitivně. Jsem hrozně moc spokojená, i když je to úplně něco jiného, než jsem kdy dělala. Pracovat pod sebou je opravdu něco jiného, než pracovat pod někým, kdo nevidí vaše úsilí, zneužívá vaší energie a nikdy vás opravdově neocení.
Konečně jsem si splnila další svůj sen a vše dělám tak, jak jsem si vždycky přála a jak jsem chtěla.

Užívám si cvičení, má práce je mi koníčkem a hlavně poznávám skvělé lidi, kteří jsou nadšení stejně jako já :-).  Všude kolem mě je toooolik pozitivní energie!

Nová změna chce nový šatník :-)! 

Chystám se razantně uklidit skříně a pořídit si nové. Vše co mám, je okoukané a já si už postupně plním šatník....Zatím teda netřídím, ale to brzy přijde :-)! 

Během týdne jsem si začala nákupem sportovního oblečení. Toho je vždy nedostatek :-)! 
Cítím se v něm nejlépe a používám ho nejčastěji.

Abych měla ten nejlepší pocit z nákupu, musí to pro mě být prostě úlovek. Žádné plné ceny nebo zbytečně předražené. Musím z toho mít prostě velkou radost :-)! 


Když navštívím "HMko", hned letím ke sportovní kolekci. Těší mě, že i přes skvělou kvalitu oblečení, jsou ceny na "normální" úrovni. Já osobně si prostě nekoupím sportovní podprsenku za 999 Kč....Proč? Protože i ta za 250 Kč drží pevně poprsí :-)!
Dále utíkám do oddělení dětské kolekce...Miluji tu pestrost, barevnost a rozkošnost :-)! Co si budeme nalhávat, klasické HMko bývá docela velká "nuda".
V dětské kolekci byla zrovna akce 3. Dva kousky a jeden zdarma. Na tohle já slyším :-)!
Leginy, mikina a cardigan za krásných 500 Kč! No neberte to! 

V sobotu jsem ulovila ty nejlepší kousky!
Návštěva ve Sports Directu se mi vyplatila :-). Už dlouho jsem si přála  "superhero" funkční triko od Under Armour. Jen v dámské kolekci jsem ho nikdy neviděla....a zase ty ceny...1200 Kč a více v pánské kolekci :-o!
O to více jsem byla šťastná, když jsem našla mé vysněné funkční triko v dětské kolekci za úžasných 600 Kč!!! Velikost 11-12 let :-)!
A o leginách od Nike už radši ani nemluvím :-)....za 420Kč? Byl by neskutečný hřích je tam nechat!! :-)


Kde nakupujete nejradši sportovní oblečení? 

Co si kupujete nejčastěji? 

Těším se na vaše komentáře!! :-)3 komentáře:

 1. Já velice ráda nakupuji v Lidlu i H&M! Po té podprsence mrknu :))

  Nela z Beauty Charm
  GIVEAWAY - O krásné šperky

  OdpovědětVymazat
 2. Já nejraději Decathlon. To je můj obchod :-D tam to miluju :-D levný, krásný, pohodlný a bezva :-D
  Sice nemám ráda ty plastový legíny a funkční oblečky, ale HM má někdy zajímavý kousky :-) a pak mám ráda F&F :-)
  Jinak děkuji za tip, taky nakupuji v dětské kolekci, zítra razím do HM :-D

  OdpovědětVymazat
 3. Není nad nákupy sporotvního oblečení! :D Na Hmko taky nedám dopustit, mám jejich oblečení moc ráda, příjemný materiál a jak sama říkáš, za sportovní podprsenku fakt nechci platit tolik! Bohužel mám tu smůlu, že jsem vysoká, takže bych se do dětského s největší pravděpodobností nenarvala..Ale pravda je,že tam mají většinou i ty nejhezčí kousky!

  OdpovědětVymazat