středa 23. září 2015

Rozhovor se mnou :-)

Krásné ráno!

Dnes vám přináším rozhovor, který byl nedávno publikovaný u milé blogerky Nely :-).
Tímto jí moc děkuji za zájem :-)!!

ROZHOVORY S FITNESS WOMENS | Sheldonovka 

(to mi moooc lichotí :))

Denise je 24 let a žije v Karlových Varech. (bohužel mi už je 26 let :-D)
Popisuje se jako obyčejná holka, která si prošla obdobím kdy bojovala s nadváhou. Jako malá byla oplácaná a stravovala se českou kuchyni, kterou za "dietní" kuchyní považovat nejde.
Před 5 lety jí ručička na váze ukázala kolem 80 kg.
Sport v oblibě neměla už na základní škole a víkendy s přáteli a alkoholem jí cizí nebyl. 
Před cca 4 lety nastal, ale zlom, který změnil její životní styl a dotáhla to až na instruktorku fitness!1. Deniso, jak vypadá tvůj jídelníček dnes a jak vypadal dříve?
Rozdíl v jídelníčku je opravdu veliký. Dříve jsem vůbec neřešila co jím a jak jím. Nesnídala jsem, svačila jsem koupenou pomazánku nebo bagetu, oběd žádný a další jídlo byla až večeře.
Snědla jsem všechno, co bylo doma. 
Dnes?
Pravidelná strava, od snídaně až po druhou večeři :-).
Záleží mi na složení všeho co sním. Samozřejmě, že někdy zhřeším, jsem taky jenom člověk, ale vím, kdy přestat a co si mohu dovolit.

2. Jak vypadá tvůj den?
Momentálně mám vše hektické, jelikož zařizuji fit studio, ale převážně je to pořád stejné :-). Ráno vstávám v 7 hodin, ihned běžím se svým pejskem ven. Připravuji pro celou rodinu snídani (přítel, pes a kocour :-)), cvičím, pracuji, běhám po úřadech či něco zařizuji, pracuji, vařím a odpočívám. Ale všechno si naprosto užívám :-).
 
3. Máš nějaké motto, kterým se řídíš?
Motto mám a to: "Jak se budeš chovat ke svému tělu, bude se tvé tělo chovat k tobě"...

4. Kdo je tvojí motivací?
Motivací je mi hlavně přítel. Dokázal mi, že když člověk něco chce, tak to dokáže.

5. Měla jsi ze začátku podporu své rodiny, přítele a přátel?
Tak podporu, jak se to vezme :-). Byla jsem že ve věku, kdy jsem žila sama, takže jsem si všechno připravovala sama. Přítel, rodina a přátelé byli samozřejmě nadšení, když jsem shodila pár kilo. Dnes už to všichni berou jako samozřejmost :-). 
Kamarádky na oslavy připravují zdravější pohoštění apod.

6. Tvůj nejoblíbenější cvik?
Ze začátku jsem byla pohlcená posilovnou a stroji. Dnes vím, že posilování na strojích nemá takové účinky, jako cviky s vlastní váhou či cviky kombinované. Takže převládají u mě cviky kombinované například s kettlebellem, s velkou činkou apod. Mám ráda převážně všechno, jen cviky na biceps mi nedělají dobře.

7. Jaký fitness e-shop je podle tebe nejlepší?
Ráda objednávám z Aktin.cz nebo f-sport.cz.

8.  Když jedeš na dovolenou, užíváš si jí na plno, že neřešíš jídlo nebo jíš zdravě?
Pravá dovolená je pro mě očistec. Potřebuji absolutně vypnout od starostí, práce, povinností... Takže si dovolenou užívám naplno! Nenutím se do tréninku, protože je to povinnost... Prostě si vyjedu na kole, protože mě to baví. Jím všechno, nehledím na příjem bílkovin a komplexních sacharidů atd.
Nejdůležitější je tohle přijmout a psychicky se netrápit, že si dám víc čokolády nebo si opeču buřty.
Po příjezdu jsem nabitá neskutečnou energií, užívám si "dietku", tréninky.. chci víc a víc :-).

9. Jaké zdravé a nezdravé jídlo je tvé nejoblíbenější?
Zdravá strava je součástí mého života, takže těch jídel je hodně. Asi nejraději mám kuřecí steak s bramborem nebo kuskusem. Nezdravé jídlo? Tak asi pizza nebo nějaké těstoviny.

10. Děkuji Ti za rozhovor! Vzkázala by jsi něco čtenářům mého blogu a lidem, kteří cvičí a žijí zdravým životním stylem?
Já děkuji Tobě! Ráda bych vzkázala: Mějte rádi sami sebe! Myslete na své zdraví a věnujte sobě více času. Netrapte se nesmyslnými dietami, jezte vyváženě a pestře. Pokud je člověk šťastný a spokojený, dokáže neskutečné věci!

Kontakt na Denču:
Bloginstagramfacebook stránka a e-mail..


6 komentářů: